قیمت سوله دست دوم

قیمت سوله دست دوم

همه ما به دنبال راه اندازی یک کسب و کار با حداقل هزینه و حداکثر کارایی هستیم ، به دنبال صرفه جویی در وقت و هزینه هستیم البته که خرید و برآورد قیمت سوله دست دوم قطعا کاری نیست که مردم هر روز انجام دهند. به همین دلیل در هنگام خرید، احتمال اشتباه زیادی وجود دارد مگر اینکه تحقیق خود را انجام دهید.

 

گاهی اوقات این تحقیق افراد را به دنبال گزینه های دست دوم برای پس انداز چند مقداری از بودجه اولیه سوق می دهد، با این حال این موضوع می تواند مشکل ساز باشد و شما را با سوله ای مواجه کند که آنچه را که انتظار داشتید انجام نمی دهد این نکته را نیز در نظر داشته باشید که با یک خرید موفق و در نظر گرفتن قیمت سوله دست دوم شما 30 الی 40 درصد در هزینه های خود صرفه جویی می کنید. به عنوان سازنده پیشرو سازه های فولادی با نام شرکت توسعه سازه و فلز دانیال صنعت برخی ملاحظات را پیش از خرید سوله دست دوم به اشتراک میگذاریم.

پیش از خرید سوله دست دوم

اکثر سوله ها از سوله های کوچک گرفته تا سوله های صنعتی، نیاز به مجوز برنامه ریزی برای ساخت در هر منطقه ای دارند. این شامل سوله های دست دومی می شود که معمولاً ممکن است دمونتاٰژ شده باشند و آنچه ممکن است در یک مورد مجوز برنامه ریزی اعطا شده باشد به این معنی نیست که مجوز همیشه مجدداً اعطا می شود پس بهتر است هنگام بررسی تمامی قطعات استاندارد بودن آنها و البته قیمت سوله را مورد توجه قرار دهید.

 

زمین سوله دست دوم

تفاوت زیادی بین سوله ای که به طور ایمن در حیاط خلوت حومه شهر مستقر است و سوله ای که در بالای تپه بادخیز در معرض عوامل محیطی قرار دارد وجود دارد. سوله های دست دوم ممکن است خوردگی میان قطعات داشته باشند یا اجزای سوله را از دست داده باشند این عوامل مستقیما بر روی قیمت سوله دست دوم تاثیر دارد.

 

هنگام مونتاژ ورق های سقف، آنها باید راه درست را طی کنند تا اطمینان حاصل شود که سوراخ های پیچ به درستی مهر و موم شده اند در غیر این صورت ممکن است سوله ای داشته باشید که در تامین سرپناه بی تاثیر است.

قیمت سوله دست دوم دمونتاژ شده

اگر در هنگام دمونتاژ سوله توانایی بررسی دارید، می توانید اطمینان حاصل کنید که مجوز برنامه ریزی را دریافت میکنید و می توانید تشخیص دهید که کیفیت سوله ای که می خرید معقول است، سوله های دست دوم می توانند گزینه خوب و مناسبی باشند.

سوله مرغداری

برای کسانی که به دنبال یک شرکت قابل اعتماد هستند که شهرت خود را بر روی طراحی و ساخت سازه های فلزی ثابت کرده اند پس نیاز است اطلاع داشته باشید که شرکت توسعه سازه و فلز دانیال صنعت با چندین دهه تجربه در این تجارت در خدمت شماست. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید و قیمت سوله دست دوم با ما تماس بگیرید.

آیا سوله دست دوم بخرم؟

خرید سوله دست دوم اغلب کاری چالش برانگیز است و بزرگترین چیزی که باید مراقب آن باشید این است که اطمینان حاصل کنید که می توانید قبل از خرید آن سوله را بسازید. ممکن است سوله دست دوم شما فاقد بعضی اجزا باشد یا دارای مشکلات خوردگی باشد برای حل این مشکل از فروشنده بپرسید که آیا لیست صورتحساب قطعات را دارد تا بتوانید سوله را با آن بررسی کنید.

توجه کنید که ورق های سقف دقیقا باید همان طور که پایین آمده اند در محل جدید نصب شوند تا سوراخ های پیچ صحیح مهر و موم شوند. اگر سوله قبلاً جدا شده است خوردگی بین ورق ها را حتما بررسی کنید.

 

اگر واقعاً مطمئن هستید می توانید برای ساختن سوله مجوز بگیرید. این نکته که سوله کاملا در شرایط خوبی باشد و قیمت سوله دست دوم منصفانه باشد سپس ممکن است تجربه خرید خوب و مقرون به صرفه داشته باشید. سوله‌های فلزی از فولاد مقاوم در برابر زنگ‌زدگی ساخته شده‌اند بدیهی است که بر خلاف سایر سوله‌ها هرگز زنگ نمی‌زنند. برای سوله های فلزی نیازی به رنگ آمیزی نیست، بنابراین اگر ترجیح می دهید برای رنگ کردن هزینه ای نپردازید، ممکن است بخواهید به سوله های فلزی مقاوم در بازار بیشتر فکر کنید. به طور کلی سوله های فلزی از هر نظر ارزان تر هستند، به خصوص زمانی که آنها را با قیمت سوله دست دوم خریداری می‌کنید.

ویژگی های سوله دست دوم

قیمت سوله دست دوم بزرگترین مزیت برای اقدام به خرید یک سوله انباری دست دوم است. از آنجایی که دمونتاژ و حمل یک سوله می تواند دردسرساز باشد، قیمت سوله دست دوم بسیار کمتر از یک سوله جدید خواهد بود و شما بسیار کمتر از قیمت های جدید و رایج بازار را پرداخت خواهید کرد.

سوله دست دوم

همچنین خرید سوله فرصت خوبی است تا ببینید که یک سوله چگونه پیر شده است و آیا به نظر شما به اندازه کافی قوی است که بهره وری صحیح در آینده داشته باشد. اغلب اگر یک سوله جدید را به صورت آنلاین خریداری کنید، ممکن است این فرصت را نداشته باشید که آن را بررسی کنید و قبل از خرید ببینید که چگونه ساخته شده است. اگر یک سوله دست دوم می‌خرید، همیشه توصیه می‌کنم که با دقت و حضورا بررسی کنید تا از سالم بودن آن مطمئن شوید.

 

در نهایت، یک جنبه عالی از خرید سوله انباری دست دوم این است که با اعتماد به یک شرکت با تجربه می توانید با کمترین قیمت سوله دست دوم خود را خریداری نمایید. تیم شرکت توسعه سازه و فلز دانیال صنعت جهت مشاوره و خرید انواع سازه فلزی در خدمت شماست.

معایب خرید سوله دست دوم

اولین قانون خرید سوله انباری کارکرده مانند خرید ماشین دست دوم است، خریدار باید مراقب باشد! فروشنده سوله دلیلی برای فروش سوله دارد و ممکن است دلیل پنهانی نیز وجود داشته باشد. باید دریابید که دلیل واقعی فروش سوله چیست. ممکن است آنها در حال توسعه صنعت خود باشند و نیاز به سوله بزرگتر داشته باشند یا ممکن است سوله شروع به پوسیدگی و نشتی کرده باشد و تلاش برای فروش آن گزینه بهتری نسبت به پرداخت پول برای تعمیر آن باشد!

ارزیابی وضعیت سوله دست دوم

به سقف نگاه کنید، آیا نشتی دارد؟ آیا روی دیوارها لکه وجود دارد؟ آیا داخل سوله احساس رطوبت می کند؟ مکان دیگری که باید به دنبال تخریب سوله بود، در پایه ستون ها است. اگر سوله فلزی است مراقب پوسیدگی چوب در اطراف پایه یا خوردگی فولاد باشید. مراقب علائم نگهداری منظم یا تعمیرات انجام شده باشید زیرا تمامی این موارد می تواند قیمت سوله دست دوم را تایید کند و یا زیر سوال ببرد. هنگامی که به روند جدا کردن سوله نگاه می کنید، با مشکل خوردگی پیچ و مهره ها و اتصالات میخ شده مواجه خواهید شد. حل این مشکلات بدون آسیب رساندن به قطعات سوله بخشی از هزینه ای است که بر قیمت سوله دست دوم تاثیر گذار است.

حمل و نقل سوله دست دوم

پس از درک دلیل فروش سوله و توافق بر روی قیمت سوله دست دوم حال که وضعیت مناسبی برای اهداف شما ایجاد شده است، باید نحوه انتقال سوله را به محل مورد نظر خود بیابید زیرا بزرگترین چالشی که ممکن است مجبور شوید با آن روبرو شوید حمل و نقل سوله است.

 

اگر فقط نیاز به جابجایی سوله در امتداد خیابان دارید، ممکن است امکان جابجایی آن به صورت یک تکه بدون جدا کردن آن وجود داشته باشد. سایر سوله ها را می توان به پانل ها و سوله های کیت فلزی و اجزای جداگانه کوچک تر تقسیم کرد. اندازه پانل ها و اجزا تعیین می کند که با کدام نوع وسیله نقلیه می‌توان عمل حمل و نقل سوله دست دوم را پیاده کرد.

 

وقتی نوبت به خرید یک سوله انباری دست دوم می رسد، بازرس اصلی خودتان هستید. این هم یک چالش است و هم فرصت. ممکن است از نظر مالی سود زیادی به دست آورید، اما باید بسیاری نکات را در نظر بگیرید تا مطمئن شوید که برای شما به عنوان یک خریدار قیمت سوله دست دوم به نسبت کارایی آن مقرون به صرفه و خوب است.

قیمت سوله دست دوم