سود ساخت سوله

سود ساخت سوله

در سال‌های گذشته خرید یا فروش و در مجموع سرمایه‌ گذاری در سوله‌های صنعتی میان کارآفرینان و سرمایه داران محبوبیت بسیاری پیدا کرده به نحوی که بر همه مصرف کنندگان آشکار شده که خرید سوله بدون شک یک سرمایه گذاری سودآور و با ارزش است. البته به شرطی که انتخاب هوشمندانه‌ای داشته باشید و پیش از خرید سوله برای سرمایه‌گذاری کاملا اطمینان حاصل کنید که تحقیقات کافی انجام داده اید.

در این مقاله بررسی خواهیم کرد که چرا سرمایه گذاری روی سوله‌ های صنعتی می‌تواند یک سرمایه گذاری پرسود و مطمئن محسوب شود. سوله‌های صنعتی چیزی بیشتر از یک سقف و چهار دیوار هستند. از دید ظاهری امروزه سوله‌ های جذابی طراحی و ساخته شده‌اند تا علی رغم ترکیب با سازه‌های اطرافشان قابلیت این را داشته باشند تا ساختار محکم خود را هم حفظ کنند.

سوله‌های صنعتی در اندازه، اشکال گوناگون و طرح های نمای متنوع به منظور کاربری های مختلف در صنعت های گوناگون ساخته می‌شوند و اکثر شرکت‌ها برای انجام فعالیت هایشان به سوله‌های صنعتی نیازمند هستند و بدون وجود سوله قطعا با مشکلات بی شماری در زمینه‌ ی تامین محل مناسب برای تولید، انبار و نگهداری محصولاتشان روبرو خواهند شد.

 

سود ساخت سوله

 

سرمایه گذاری خرید سوله

سود ساخت سوله

خرید سوله صنعتی به نسبت آپارتمان این ویژگی را دارد که از قیمت مناسب تری برخوردار است و حتی اگر نیت فروش آن را داشته باشید به آسانی می‌توانید آن‌ها را با قیمتی بالاتر از آن‌ چه خریده اید به فروش برسانید. از جهت دیگر نکته ای که قابل ملاحظه است این است که اکثر سوله‌های صنعتی با اسکلت فلزی ساخته می‌شوند. این ممکن است در مرحله ساخت نسبت به سازه بتنی، کمی هزینه بر باشد اما اسکلت فلزی در طولانی مدت مقرون به صرفه است و بازگشت سرمایه سریع تر حاصل می شود (زیرا معمولا مدت زمان ساخت اسکلت فلزی از بتنی کمتر است).

کاربری متنوع سوله

سوله صنعتی می تواند یک فضای چند منظوره با کاربری های مختلف باشد ( انبارها، سالن ورزشی، آشیانه هواپیما یا هلیکوپتر، خط تولید صنعتی و… ). در اصل یکی از ویژگی های مهم در سود ساخت سوله صنعتی این است که به آسانی می‌توان آن را برای فعالیت‌های گوناگون مهیا کرد.

این در حالی است که تبدیل یک بنای مسکونی به یک ساختمان تجاری آسان نخواهد بود، ولی سوله صنعتی را می‌توان به فضای اداری جهت کار پرسنل، محل کار، فروشگاه خرده فروشی و یا انواع انبار تبدیل کرد و در مقایسه با بناهای دیگر، تغییر کاربری یک سوله هزینه و زحمت کمتری دارد.

درآمد رهن و اجاره سوله

قطعا شما می‌توانید از یک سوله صنعتی درآمد بیشتری نسبت به یک ساختمان با همان متراژ کسب کنید. اجاره املاک مسکونی یا تجاری نسبت به رهن و اجاره سوله قوانین و چالش های بیشتری دارد. از جهت دیگر انعطاف پذیری در رهن و اجاره سوله‌های صنعتی به نحوی است که شما به آسانی می‌توانید فضای داخلی آن را با تیغه تفکیک کرده و یا حتی داخل سوله بالکن اضافه کنید.

مدت زمان رهن و اجاره سوله

گاهی سوله‌های صنعتی را می‌توان برای مدت زمان طولانی‌تری به نسبت ساختمان‌ها اجاره کرد. اکثر ساختمان‌ها دارای دوره رهن و اجاره یکساله هستند، در حالی‌  که رهن و اجاره سوله‌ صنعتی را می‌شود برای دوره‌های چند ساله تمدید کرد. سوله صنعتی در اصل یک انتخاب عالی برای سرمایه گذاری است. امروزه با سرمایه‌گذاری روی سوله‌های صنعتی می‌توانید یک سرمایه‌گذاری بدون خطر داشته باشید به عبارتی دیگر سود ساخت سوله مطمئن است.

زیرا سوله‌ها نه تنها از لحاظ زیبایی شیک به نظر می‌رسند بلکه به نماها و محیط اطراف خود هم هیچ آسیبی وارد نمی‌کنند و شما می‌توانید از سوله صنعتی برای دفتر کاری، انبارداری، مکان‌های آموزشی و یا انجام سایر فعالیت ها استفاده کنید. در کل اگر به دنبال یک سرمایه گذاری هوشمندانه و مطمئن هستید سود ساخت سوله (سالن یا انبار) یکی از بهترین گزینه ها است. همان‌گونه که گفته شد سوله‌ها به نسبت آپارتمان از قیمت های معقول و مناسب تری برخوردار هستند و با خرید آنها نه تنها می توانید شاهد رشد روز افزون قیمت آن باشید با اجاره یا رهن آن یک منبع درآمد جانبی هم برای خود ایجاد کنید.

با تمام مزایای مختلف که در بالا به آن‌ها اشاره کردیم اگر به فکر ساخت سوله و یا کسب درآمد از سود ساخت سوله هستید تیم شرکت توسعه سازه و فلز دانیال صنعت همراه با تیم با تجربه و کادری مجرب آماده ارائه تمامی خدمات مشاوره، طراحی و ساخت سوله و انواع سازه های فلزی می‌باشد.

 

سود ساخت سوله

 

سود ساخت سوله در حیاط خلوت

ساخت و نصب سوله های ذخیره سازی حیاط خلوت یک تجارت کمتر شناخته شده است که سودهای عظیمی را برای صاحبان این مشاغل ایجاد می کند. سوله ها روشی مقرون به صرفه برای صاحب خانه هستند تا فضای ذخیره سازی، فضای کارگاهی، استودیوی هنری یا اقامتگاه های مهمان را بدون نیاز به دریافت برنامه و مجوز از دولت محلی به خانه اضافه کنند.

با کار از یک فضای صنعتی کوچک می‌توانید کیت‌های سوله برای خرید و نصب برای صاحبان خانه بسازید و به میزان چشمگیری از سود ساخت سوله درآمد داشته باشید. این کسب و کار فقط به دانش و تجهیزات اولیه ساخت و ساز برای پیاده سازی نیاز دارد و سودهایی که می توان به دست آورد فوق العاده است.

ویژگی های سوله در حیاط خلوت

گاراژ اضافی

بیشتر اوقات، ما ابزارآلات، شلنگ های اضافی، ابزار باغبانی یا وسایل نقلیه خود را در گاراژ نگهداری می کنیم. این وسایل نقلیه به ندرت مورد استفاده قرار می گیرند و حضور در گاراژ فضا را اشغال می کند. ناگفته نماند آنها با هر چیز دیگری در گاراژ شما در معرض خطر خراش، ضربه و آسیب هستند. یک سوله بزرگ، فضای مناسبی را برای قرار دادن گران ترین یا حساس ترین ابزارهای شما ایجاد می کند.

انبار کردن ابزار خطرناک

چیزهایی مانند تفنگ میخکوبی، اره منبت کاری اره مویی و مته ابزارهای برقی مهمی هستند، اما خطرناک هستند. اگر به دست فرزندان شما بیفتند، می توانند صدمات شدیدی ایجاد کنند. بهتر است این وسایل را در مکانی امن قفل کنید.

محل کار جدید

یک سوله بزرگ، آغاز ماجراجویی جدید شماست. می توانید انباری خود را به سرگرمی خود اختصاص دهید. این که آیا از کارهای چوبی و یا تولید هر چیز دیگر لذت می برید یا ترجیح می دهید سوله انباری شما دفتر کار شما باشد، این به شما بستگی دارد. داشتن یک فضای کاری خصوصی خارج از خانه خوب است. می توانید پنجره هایی را به سوله ذخیره سازی خود اضافه کنید تا نمای حیاط خلوت خود را نمایان کنید. کمی طبیعت برای چشمان شما می تواند خلاقیت شما را افزایش دهد.

سوله بهترین انباری

داشتن یک فضای اضافی در خارج از خانه برای ذخیره اقلام ناخواسته ای که نمی خواهید بفروشید عالی است. اکثر مردم اجاق گاز، کمد، میز آرایش و سایر اقلام خود را در سوله نگهداری می کنند. شما هرگز نمیدانید چه زمانی به این چیزها نیاز خواهید داشت، بنابراین بهتر است آنها را در اطراف خود نگه دارید. به علاوه اگر مجموعه ای از اقلام کمیاب دارید، می توانید آنها را در انبار نگهداری کنید. بهترین قفسه بندی مطابق نیازتان را می‌توانید در سوله خود بسازید.

 

سود ساخت سوله

 

سوله در باغبانی

امروزه سوله ها می توانند حیاط شما را زیبا کنند. می توانید گیاهان مورد علاقه خود را ذخیره کرده و نور مصنوعی را تامین کنید. حیاط های ذخیره سازی بزرگ در شکل ها و اندازه های مختلف هستند و می توانند با طرح رنگ خانه شما مطابقت داشته باشند. یک تخت گل و سایر منابع در فضای باز اضافه کنید تا به ملک خود جذابیت بیشتری بدهید. همچنین می توانید از سوله انباری خود به عنوان اتاق مهمان استفاده کنید.

ساخت سوله مرغداری

هزینه و سود ساخت سوله مرغداری بستگی به ابعاد آن دارد زیرا تعیین کننده قیمت و هزینه ساخت سوله مرغداری را قیمت هر متر آن مشخص میکند. در اصل هزینه سوله مرغداری در ارتفاع و طول دهانه سوله خلاصه میشود. در قدم اول باید شما متراژ و ابعاد دقیق را مشخص کنید. منظور ( طول سوله و ارتفاع سوله و دهانه سوله ) میباشد.

بهترین ابعاد برای مرغداری

اغلب برای ساخت مرغداری و سوله ی آن در گذشته دهانه های نسبتا کوچک مرسوم تر بود اما در حال حاضر بهترین ابعاد برای  مرغداری دهانه های ۲۰ متری میباشد با طراحی سقف های قوسی شکل ( برای تهویه هرچه بهتر ). قوسی بودن برای سقف های مرغداری ها در حال حاضر بسیار مهم می باشد زیرا تهویه سالن هایی که سقف قوسی دارند بسیار با کیفیت بهتری انجام می شود که این علت بسیار برای بازدهی وزن طیور و البته پایین آمدن نرخ بیماری بسیار با اهمیت میباشد.

همچنین لازم است که این نکته را هم بدانید که اتلاف انرژی در سقف های قوسی بسیار کمتر نسبت به سقفهای هشتی میباشد و این نکته می تواند قیمت تمام شده مرغداری را در فصل های سرد سال برای صاحب امتیاز مرغداری را کاهش دهد و میزان نرخ سود را بالاتر ببرد.

سود ساخت سوله چه برای فروش و چه جهت استفاده بسیار است. اگر شما هم فکر میکنید نیاز به ساخت سوله دارید شرکت توسعه سازه و فلز دانیال صنعت همراه با تیم با تجربه آماده ارائه کلیه خدمات مشاوره و ساخت سوله فلزی است.

سود ساخت سوله