معرفی 8 عدد شرکت سوله سازی برتر

لیست شرکت سوله سازی

با نگاهی‌ کلی می توان گفت پس از رواج پیدا کردن استفاده از انواع سوله ها به جای سازه های ساختمانی، تعداد شرکت های سازنده سوله نیز به طور قابل ملاحظه ای افزایش پیدا کرد.

خوشبختانه امروزه‌ با دایر شدن انواع شرکت های سازنده سوله، تولید کنندگان معتبر می توانند به راحتی پاسخگوی نیاز های عمده و جزئی متقاضیان این حوزه باشند.

از آنجایی که تهیه سازه ای مانند سوله دارای حساسیت های فراوانی است، خرید سوله از تولید کننده ای مطمئن جزو ضروریات است، چرا که تولید کننده مد نظر شما باید علاوه بر لحاظ کردن قیمت هایی منصفانه، معیار هایی همچون کيفيت و ایمنی را سرلوحه کار خود قرار دهد.

در ادامه این مطلب لیستی از معتبر ترین شرکت های سوله سازی موجود در کشور را گردآوری کرده ایم تا علاوه بر معرفی کسب و کار های موفق در این حوزه، دغدغه ی شما را مبنی بر یافتن شرکتی مورد اطمینان برطرف سازیم.

 

1) شرکت سوله سازی دانیال صنعت

شرکت دانیال صنعت از جمله تولید کنندگان خوش نامی است که علاوه بر تولید انواع سوله با قیمت و کیفیتی رقابتی، در عرضه محصولاتی همچون برج، اسکلت های فلزی ساختمانی، جرثقیل سقفی، جرثقيل های دروازه ای و غیره اشتغال دارد.

این مجموعه دارای سه کارخانه ی مجزاست که هر کدام از آنها با اشغال فضایی ۳۰ هزار متری سهم پر رنگی در اشتغال زایی و تامین سازه های سبک، سنگین، و فولادی منطقه دارند.

سابقه ی ۲۵ ساله این مجموعه‌ در تولید انواع سازه های صنعتی کیفیت سازه های آن را تا حدود بسیار زیادی تضمین می کند.

این سه کارخانه در ابتدای تاسیس هر یک دارای نام مجزایی بودند، صنعت متال، برشکاری اجدادی، و بنگاه ارغوان از جمله این اسامی است.

این شرکت در ابتدا فعالیت خود را با اخذ مجوز هایی مانند کمیسیون نظارت شهرستان ری در حوزه ی برشکاری انواع مختلف آهن آلات به شکل سنتی آغاز کرده است که این فعالیت تا به امروز ادامه دارد.

پس از تجزیه و تحلیل عملکرد موفق هر سه کارخانه و در نظر گرفتن نیاز های بازار و البته درخواست و موافقت هر یک از مدیران هر سه کارخانه در کنار هم قرار گرفته، و مجموعه دانیال صنعت دایر شد.

شرکت دانیال صنعت دارای تمامی مجوز هایی است که برای فعالیت یک واحد اقتصادی این چنینی لازم است، علاوه‌ بر آن این مجموعه از لحاظ مواد اولیه مصرفی و تجهیزات مورد نیاز برای تولید انواع سازه ها حرف اول را می زند.

آدرس و مشخصات شرکت سوله سازی دانیال صنعت:

جاده قدیم قم، بعد از کهریزک، بلوار ۶۰ متری امام حسین‌، خیابان ۱۲ صنعت، پلا‌ک ۲۰، کارخانه‌ دانیال صنعت

شماره تماس: ۵۶۵۴۲۹۴۵-۰۲۱

ساخت سوله توسط دانیال صنعت

شرکت سوله سازی دانیال صنعت

 

 

2) شرکت سوله سازی ماموت

یکی از بزرگ ترین و معتبر ترین شرکت هایی که در زمینه ساخت و عرضه سوله فعالیت می کند، شرکت سوله سازی ماموت است.

این شرکت جزو بزرگترین و پیشرفته ترین مجموعه‌ فعال در حوزه ی تولید اسکلت های فلزی سنگین و غیر سنگین در خاورمیانه شناخته می شود.

این مجموعه‌ علاوه بر تولید سازه هایی همانند سوله در تولید و عرضه اقلامی مانند قطعات فلزی نیروگاهی، پل های ساختمانی، صنایع خودرو سازی و غیره اشتغال دارد، ظرفیت تولید هر یک از سازه های نام برده توسط این شرکت حدود ۳۰۰۰ تن پیش بینی می شود.

این تولید کننده همواره در تلاش است تا از تجهیزات بروزی برای ساخت محصولات خود استفاده کند به طوری که بیش از ۹۸ درصد جوشکاری های این شرکت به واسطه دستگاه های پیشرفته و به صورت نیمه اتوماتیک انجام می شود.

این شرکت در ساخت بسیاری از پروژه های عمرانی کشور سهیم بوده و پیش گامی در حوزه ی صادرات و واردات همواره یکی از مشخصه های بارز آن به حساب می آید.

آدرس و مشخصات شرکت سوله سازی ماموت:

جاده قدیم کرج قزوین، جنب پاسگاه راهنمایی کمال آباد، شرکت سوله سازی ماموت

شماره تلفن: ۶۱-۳۴۷۰۵۵۵۷-۰۲۶

 

3) شرکت سوله سازی ناظران سازه

اگر به دنبال شرکتی هستید که بتواند بهترین سوله ها و سازه های فلزی را با طراحی هایی منحصر به فرد به مخاطبان خود عرضه کند، شرکت سوله سازی ناظران سازه انتخاب مناسبی برای شماست.

این مجموعه‌ در تهران واقع شده و پروژه های بسیار زیادی را در حوزه سازه های صنعتی و غیر صنعتی تحت پوشش خود قرار می دهد.

تمامی مراحل ساخت سوله توسط این مجموعه‌ با بالا ترین کیفیت ممکن انجام می شود علاوه بر آن انجام برخی از فرایند های تولید و نصب سوله ها سبب افزایش سرعت حداکثری پروسه ساخت سوله می شود.

آدرس و مشخصات شرکت سوله سازی ناظران سازه:

ایران، تهران، ماهدشت، کارخانه صنعتی ناظران سازه

شماره تلفن:۰۹۱۲۸۶۶۲۰۶۰

شرکت سوله سازی ناظران سازه

4) شرکت سوله سازی پارس دژ

استارت فعالیت های شرکت سوله سازی پارس دژ از سال ۱۳۹۰ آغاز شده است، این مجموعه‌ در ابتدا مسیر خود را به عنوان یک پیمانکار عمومی با ارائه خدماتی همچون ساخت پروژه‌ های ساختمانی، عمرانی و صنعتی شروع کرده، که تا به امروز ادامه دارد.

دخیل بودن در پروژه های اداری، آموزشی‌، فرهنگی، رفاهی و درمانی از جمله فعالیت های شرکت سوله سازی پارس دژ دسته بندی می شوند.

به کار گیری کادر کاری مجرب، از جمله مزیت های این مجموعه است، تولید کنندگان این مجموعه‌ همواره تلاش می کنند که پروژه های در دسترس خود را با بالا ترین استاندارد های ممکن به مخاطبین خود ارائه دهند، به همین جهت از طراحی یکپارچه ای پیروی می کنند و سرعت مناسبی در تحویل‌ سازه های سفارشی دارند.

آدرس و مشخصات شرکت سوله سازی پارس دژ:

تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان فردوس شرق، پلاک ۳۶۱، واحد ۳

شماره تماس: ۰۹۹۲۹۲۹۲۴۸۴

 

5) شرکت سوله سازی جهان سوله تبریز

آغاز فعالیت های کاری این شرکت از سال ۱۳۸۵ کلید خورده است، فضای کاری این شرکت حدودا ۵۰۰۰ متر است که در نوع خود متراژ مناسبی است.

ایمنی بسیار بالای سازه های تحویل داده شده، به علاوه ی طراحی چشم نواز سوله های تولیدی از جمله‌ مزيت های مثبت این مجموعه‌ می باشد.

شرکت سوله سازی جهان سوله تبریز همواره در تلاش بوده است علاوه بر ارائه سازه های محکم و با کیفیت بتواند با در نظر گرفتن تمامی مواد کیفیتی، قیمت منصفانه ای را برای کالاهای تولیدی خود درج نماید.

آدرس و مشخصات شرکت سوله سازی جهان سوله تبریز:

تبریز، خیابان آسیای دوم، خیابان اروپا، میدان صنعت، خیابان آذربایجان، پلاک ۱۵۶

شماره تماس: ۴۱۳۲۴۶۶۵۶۳

شرکت سوله سازی جهان سوله تبریز

 

6) شرکت سوله سازی سازه کارون

شرکت سازه کارون از آن دسته تولید کنندگان است که در مدت نسبتا طولانی سابقه کاری خود در حوزه ساخت و اجرای سوله های فلزی جوشی و البته پیچ و مهره ای فعالیت دارد، و به منظور نصب تجهیزات صنعتی خود از افراد خبره در آن زمینه استفاده می کند.

عمده فعالیت های شرکت سوله سازی کارون در دخیل بودن ساخت پروژه هایی نظیر مجتمع های مسکونی، نیروگاه های تولید برق، صنایع متعدد پتروشیمی، اماکن تجاری و درمانی خلاصه می شود.

آدرس و مشخصات شرکت سوله سازی کارون:

تهران، جردن، بلوار گلشهر، برج آی تک، پلاک ۱۳، طبقه ششم، واحد ۶۰

 

7) شرکت سوله سازی نوین سوله

یکی دیگر از شرکت هایی که به عنوان سازنده‌ ای مورد اطمینان‌ از آن یاد شده، شرکت سوله سازی نوین سوله است، این شرکت بیش از ۱۴ سال سابقه کار داشته و در طی سال های اخیر به خوبی توانسته نیاز های کارفرمایان را تامین نماید.

این مجموعه‌ در طی سابقه کاری نام برده توانسته است ۵۰۰۰۰۰ متر مربع سوله را تحویل متقاضیان آن بدهد که در نوع خود رقم قابل توجهی است.

شرکت سوله سازی نوین سوله توانایی ساخت سازه هایی با مشخصه های ورزشی، صنعتی، کشاورزی، دام و طیور و غیره را داراست، علاوه بر آن برخی از سازه های تولیدی این شرکت به کشور های همسایه نیز صادر می شوند. 

استفاده‌ از طراحی های بروز، تجهیزات پیشرفته، و اعمال قیمت های مناسب از جمله مشخصه‌ های این مجموعه است.

آدرس و مشخصات شرکت سوله سازی نوین سوله: 

استان کرمان، شهرک صنعتی خضرا، خیابان شانزدهم، شرکت سوله سازی نوین سوله

شماره‌ تماس: ۰۹۳۶۹۳۲۰۱۶۶

شرکت سوله سازی نوین سوله

8) شرکت سوله سازی بادیز

سابقه کاری شرکت تولیدی بادیز به بیش از ۱۰ سال پیش برمی گردد، این شرکت با ارائه خدمات متعدد و ساخت سوله هایی با کیفیت و شکیل توانسته است جایگاه ویژه ای را در میان تولید کنندگان سوله بدست بیاورد.

از جمله مزیت های شرکت سوله سازی بادیز می توان به حفاظت از ارزش سرمایه متقاضیان، ارائه طراحی های بروز و خلاقانه، سرعت بالا در تحویل پروژه ها و استفاده از مواد اولیه مرغوب اشاره کرد.

آدرس و مشخصات شرکت سوله سازی بادیز:

تهران، خیابان صدر، خیابان بهار شمالی، کوچه سعید شرقی، پلاک ۴

شماره تماس: ۰۹۱۲۶۰۵۶۶۵۵

معرفی 8 عدد شرکت سوله سازی برتر